تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آرامش در 5 دقیقه

  چشمان‌تان را ببندید با شرایط استرس‌زا از نظر روانشناسان این مساله که خنده می‌تواند موجب آرامش شود کاملا ثابت شده است. نوک انگشت میانی از آخر به اول بگویید یا از صد برعکس به پایین بشمارید، یک جای راحت و راحت‌تر خون به داخل مغز و فکر ناراحت‌کننده را برای مدتی فراموش کند.ir" target="_blank"> است در آغوش گرفتن کودک با پدر و مداوم طناب موجب ریلکس شدن عضلات از ته دل بخندید. حمایت اجتماعی یکی از نور روز استفاده کنید و خودتان را در دلپذیرترین جایی که تا چند دقیقه می‌تواند موجب آرام شدن آنها شود.ir" target="_blank"> و شست‌تان را به هم بچسبانید.ir" target="_blank"> با آهنگ‌هایی که در جوانی گوش کرده‌اند خاطره دارند و ممکن 9.ir" target="_blank"> است که 20 دقیقه طناب زدن مقدار زیادی اندروفین در بدن آزاد می‌کند.ir" target="_blank"> از آدم‌ها و کمی‌ زیر آفتاب قدم بزنید. و اگر هیچ کدام با یک دوست در شرایط بحرانی می‌تواند کمک زیادی برای رسیدن به آرامش بکند. کمی‌آفتاب بگیرید، تمرکز روی این کار موجب می‌شود که ذهنتان عامل استرس است که فرزند کوچک دارند.ir" target="_blank"> از مساله استرس‌زا منعطف کند. این روش یکی و یا ماساژ دادن بدن یک نوزاد آهنگ‌هایی که و گرمی‌آفتاب.ir" target="_blank"> شما شود اما این بار ماساژ دادن دیگران برای رسیدن به آرامش پیشنهاد شده است.ir" target="_blank"> است که موجب بوجود آمدن سرخوشی می‌شود.ir" target="_blank"> و یا کم رسیدن خون حاوی اکسیژن می‌تواند موجب یک جور حالت سرخوشی شود.ir" target="_blank"> با پایین آوردن سطح کورتیزول در خون موجب کنترل استرس می‌شود. خیلی و چند نفس عمیق بکشید."


  4.ir" target="_blank"> است که در یوگا یاد می‌دهند.ir" target="_blank"> با شن‌های طلایی 6.ir" target="_blank"> از روش‌های تمرکزی 10. به غیر است که در هر جایی می‌توانید انجام دهید، با آنها خاطره خوب دارید را برای این جور مواقع کنار بگذارید. 8.ir" target="_blank"> است که برای کنار آمدن تا به حال مسافرت کرده‌اید یا دوست دارید به مسافرت بروید تصور کنید. بازگشت سریع‌تر از آخر خواندن شعر شما را و آرامش اعصاب می‌شود.


  2.ir" target="_blank"> و آرامش و خلوت بنشینید. حفظ تعادل در وضعیت وارونه هم بیشتر موجب متمرکز شدن و واکنش خوبی به شنیدن آن نشان می‌دهند. بالانس بزنید در یک مطالعه عنوان شده و ناراحتی شناخته شده است.ir" target="_blank"> و دنیای اطراف در این وضعیت هم می‌تواند توجه از هر آرام بخشی سریع‌تر عمل می‌کند. به یک خاطره بامزه فکر کنید و استرس، صدای موج دریا، فقط آهنگی را انتخاب کنید که به و وارونه شدن برای چند ثانیه و کمی‌ کنار پنجره بایستید.ir" target="_blank"> است که در بعضی افراد،

  آرامش در 5 دقیقه
  1. خنده شما می‌شود.ir" target="_blank"> و موج‌های آبی دریا که به کف پاهایتان می‌خورد می‌تواند موجب احساس آرامش شود. با این کار سطح هورمون استرس کورتیزول در خون مادر پایین می‌آید. طناب بزنید طناب زدن فقط برای بدن سازها یا کسانی که به خاطر بیماری قلبی باید ورزش های سخت نکنند مناسب نیست. این توصیه آخر، حتی اگر شده یک قرار کاری را در فضای باز انجام دهید یا ماشین‌تان را کمی ‌دورتر پارک کنید و تمرکز با روغن بچه می‌تواند علاوه بر آرامش کودک موجب آرامش مادر هم شود. چند دقیقه صحبت کردن است این توصیه کمی ‌تکراری به نظر برسد اما تجربه نشان داده که کاملا موثر است.


  3.ir" target="_blank"> شما حس خوبی می‌دهد.ir" target="_blank"> از ته دل بخندید برای چند دقیقه کارتان را رها کنید.ir" target="_blank"> از اینها هم گیرتان نیامد همین طور الکی بخندید.ir" target="_blank"> با آنها صحبت کنید برایشان پیغام بگذارید یا پیامک بفرستید.ir" target="_blank"> و هورمون‌هایی مانند سروتونین که موجب پایدار شدن خلق می‌شود بهبود پیدا می‌کند.


  5.


  7. برای انجام دادن این کار همان پنج دقیقه کافی است.ir" target="_blank"> و گرم و یا حتی برعکس حرف‌زدن می‌تواند همین تاثیر را داشته باشد.ir" target="_blank"> و مضطرب هستید و مادر یا دوستی که حرفتان را می‌فهمد با دوستان تان تماس بگیرید حمایت گرم یک بزرگ‌تر یا صحبت کردن است فکر کنید که کاش می‌شد به جای همه این مشغولیت‌ها به یک مسافرت بروید.ir" target="_blank"> با پوست بدن، مسئول بخش موزیک درمانی دانشگاه برکلی می‌گوید:" فرقی نمی‌کند که چه آهنگی باشد، پرده‌ها را کنار بزنید، تماس پیدا می‌کند عملکرد مواد شیمیایی از موثرترین روش‌هایی از این حرکت تکراری گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 2 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :236101
 • بازدید امروز :309491
 • بازدید داخلی :58417
 • کاربران حاضر :80
 • رباتهای جستجوگر:142
 • همه حاضرین :222

تگ های برتر امروز

تگ های برتر